Zwar Warszawa Goście

04.12.2016

W dniu 4 grudnia 2016 nasza drużyna rozegrała kolejny mecz w ramach ligi zimowej. Przeciwnikiem Znicza Pruszków był ZWAR Warszawa.
Mecz rozpoczął się od sytuacji strzeleckiej dla ZWAR'u, ale zawodnik drużyny przeciwnej uderzył nieczysto w piłkę, która przeleciała tuż nad poprzeczką. Po tej akcji było już wiadomo, że czekają nas wielkie emocje. Zawodnicy Znicza byli bardzo zmobilizowani, czytali grę rywala oraz wymieniali dużo szybkich i precyzyjnych podań. Na pierwszą bramkę nie trzeba było długo czekać. Zdobył ją Szymon Cieloch po podaniu Franciszka Gniadzika. Konsekwentna gra przyniosła podopiecznym Trenera Emila Adamczuka drugą bramkę. Ponownie bramkarza ZWAR'u pokonał Szymon Cieloch, ale nie dokonałby tego bez kolegów i podania Filipa Morawskiego. Zawodnicy na przerwę schodzili z wynikiem 2:0.
Druga kwarta rozpoczęła się pomyślnie dla Znicza. Wynik na 3:0 podwyższył Szymon Cieloch zaliczając klasycznego hat-tricka. Tym razem asystę zaliczył Piotr - zawodnik testowany w naszej drużynie. ZWAR odpowiedział strzelając bramkę na 3:1, ale Znicz nadal grał swoje. Tym razem futbolówkę w siatce umieścił precyzyjnym strzałem z dystansu Filip Morawski (asysta Szymon Pawlak). ZWAR poderwał się do walki i kilkukrotnie próbował pokonać naszego bramkarza. Jednak Wojciech Banasik udowodnił, że jest w wyśmienitej formie i bronił nawet podwójne dobitki. Po jednej z akcji ZWAR zdołał strzelić bramkę i zmienić wynik na 4:2, ale Znicz nadal grał swoje i cenną bramkę dla drużyny zdobył Antek Banaszek (asysta Filip Morawski). ZWAR, po stracie piątej bramki w tym meczu, ponownie zdołał poderwać się do walki i to ta drużyna, po stałym fragmencie gry, ustaliła wynik spotkania na 5:3.
Byliśmy świadkami wspaniałego widowiska i Znicz wygrał ten mecz zasłużenie po bardzo dobrej grze całego zespołu.
Gratulujemy Zawodnikom i Trenerowi, a Rodzicom dziękujemy za doping.