LKS Chlebnia Goście

10.12.2016

Kolejny mecz ligizimowej za nami. Tym razem w dniu 10 grudnia 2016 nasza drużyna zmierzyła się z zespołem LKS Chlebnia.
Mecz od początku był zdominowany przez drużynę z Pruszkowa. Pierwsza bramkę zdobył Filip Morawski po podaniu Oskara Melicha. Drugą bramkę również zdobył Filip, po stałym fragmencie gry (rzut rożny). Wynik na 3:0 podwyższył Antek Banaszek. Przy tej bramce ponownie asystował Oskar Melich.
W drugiej kwarcie gra wyglądała podobnie. Zdecydowaną większość czasu przy piłce był Znicz, budował akcje, a przeciwnik próbował grać z kontry, ale bezskutecznie. Następne bramki dla podopiecznych Trenera Emila Adamczuka zdobyli kolejno Bartek Pawłowski i Kacper Cuprzyński. Przy tej drugiej asystował Szymon Cieloch.
Mecz, praktycznie do jednej bramki, zakończył się wynikiem 5:0. Przeciwnika przed stratą większej ilości goli uchronił ich bramkarz, słupki i poprzeczka oraz kilka nieskutecznych indywidualnych prób naszych zawodników.

Gratulujemy całej drużynie wygranej.
Trzymamy kciuki za kolejne spotkania m.in. jutrzejsze z drużyną z Mińska Mazowieckiego.