Autor:

RobCiel

Utworzono:

31.10.2016

W dniu 30 października 2016 nasza drużyna zagrała na własnym boisku rewanżowy mecz przeciwko Kosie Konstancin.
Wygrana w tym spotkaniu mogła zapewnić podopiecznym Trenera Emila Adamczuka zwycięstwo w I lidze okręgowej E1 Orlik (Grupa 2) na jedną kolejkę przed końcem rozgrywek.

Mecz jednak nie rozpoczął się najlepiej dla drużyny z Pruszkowa. W pierwszej kwarcie pomimo wyrównanej gry, to zespół Gości zdobył bramkę. Tymczasem w drużynie Gospodarzy brakowało komunikacji co przekładało się na brak skuteczności.

Druga część spotkania również nie układała się pomyślnie dla Znicza. Nadal brakowało komunikacji i Zawodnicy z Pruszkowa zbyt dużo próbowali grać indywidualnie. Kosa Konstancin w tej kwarcie ponownie pokonała naszego bramkarza i zwiększyła przewagę na 0:2. Strata drugiej bramki i perspektywa przegranej zmobilizowała drużynę z Pruszkowa. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Bramkę kontaktową, po podaniu od Marka Janika, zdobył Filip Morawski.

W trzeciej części nie padła żadna bramka, ale poziom gry w obydwu drużynach był wyrównany. Jednak w Zniczu pojawiła się komunikacja, której brakowało na początku spotkania.

Ostatnia kwarta była przełomowa ale chwilami również nerwowa. Do remisu, po rzucie rożnym i podaniu Szymona Cielocha, doprowadził Szymon Pawlak. Kilka minut później drużyna Gości ponownie wyszła na prowadzenie. Chwilę po stracie bramki do remisu 3:3 doprowadził Antek Banaszek. Do końca spotkania zostało już niewiele czasu, ale decydującego gola zdobył Filip Morawski.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:3. Wygrana umocniła zespół Znicza Pruszków na pozycji lidera i na jedną kolejkę przed końcem rozgrywek drużyna z Pruszkowa zapewniła sobie zwycięstwo w I lidze.