Autor:

RobCiel

Utworzono:

15.10.2016

W dniu 15.10.2016 drużyna 2006A zagrała na własnym boisku mecz rewanżowy przeciwko zespołowi Delta Warszawa. Spotkanie zapowiadało się bardzo ciekawie, ponieważ pierwszy mecz zakończył się remisem i był to jedyny mecz rundy jesiennej, w którym do tej pory Znicz Pruszków nie zdobył 3 punktów.

Drużyna Gospodarzy od pierwszych minut grała ofensywnie i dość szybko zdobyła bramkę. Jej autorem był Antek Banaszek, a asystował Filip Morawski. Niestety chwilę później Delta strzeliła wyrównującego gola. Ponownie Znicz wyszedł na prowadzenie po bramce Dawida Andrzejczaka, który cały, zdrowy i w bardzo dobrej formie wrócił po dłuższej przerwie na boisko (asysta Marek Janik). Jednak i tym razem drużyna Gości zdołała szybko doprowadzić do remisu (2:2).

Druga kwarta była wyrównana, ale to Delta po rzucie wolnym wyszła na prowadzenie.

Na trzecią część spotkania Znicz Pruszków wyszedł bardziej zmobilizowany i skoncentrowany. Podopieczni Trenera Emila Adamczuka zaczęli więcej grać piłką i konsekwentnie budować akcje. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Najpierw Marek Janik założył siatkę bramkarzowi Gości (asysta Oskar Melich). Kilka minut później bramkę zdobył Filip Morawski, a asystę ponownie zaliczył Oskar Melich. Na ostatnią przerwę Znicz schodził z przewagą jednej bramki (4:3).

W ostatniej kwarcie drużyna Gospodarzy postawiła kropkę nad "i". Drugą bramkę w meczu, mocnym i precyzyjnym strzałem z dystansu, zdobył Filip Morawski (asysta Franciszek Rydelek). Wynik meczu na 6:3 ustalił Szymon Cieloch, który pokonał bramkarza Delty po bardzo dobrym dośrodkowaniu Antka Banaszka.

Gratulujemy całej drużynie i Trenerowi wygranej. Zwycięstwo cieszy tym bardziej, że Delta do tej pory sprawiała nam duże problemy, a mecze kończyły się często remisem lub przegraną. Brawo chłopcy, tak trzymać!!!