Drukarz Warszawa Gospodarze
Znicz Pruszków Goście

13.10.2016

Późnym wieczorem 13.10.2016 podopieczni Trenera Emila Adamczuka zagrali na wyjeździe mecz ligowy z Drukarzem Warszawa.
Od początku spotkania obydwie drużyny próbowały grać ofensywnie, ale w miarę upływu czasu drużyna Gospodarzy cofała się coraz bardziej na własną połowę. Znicz konsekwentnie budował akcje, ale wycofany przeciwnik mocno utrudniał naszym zawodnikom oddanie strzału na bramkę. Tymczasem Drukarz co jakiś czas, po błędach naszej defensywy, wychodził z niebezpiecznymi kontratakami. Na szczęście albo strzały były niecelne, albo nasi bramkarze skutecznie bronili. Tak bezbramkowo minęły dwie pierwsze kwarty.
W trzeciej części spotkania Znicz, zdołał się przebić przez obronę Drukarza i aż trzykrotnie pokonał bramkarza Gospodarzy. Pierwszą bramkę zdobył Filip Morawski, po podaniu Antka Banaszka. Drugiego gola zdobył Oskar Melich po przejęciu piłki wykopanej przez bramkarza. Trzecia bramka należała do Kacpra Cuprzyńskiego - przy niej również asystował Antek Banaszek.
Ostatnia kwarta rozpoczęła się od zdobycia czwartej bramki przez drużynę Gości. Tym razem, po bardzo dobrym dośrodkowaniu Filipa Morawskiego, futbolówkę do siatki skierował Szymon Cieloch. Kilka minut później wynik meczu ustalił Filip Morawski, a trzecią asystę w tym spotkaniu zaliczył Antek Banaszek.
Mecz zakończył się wygraną naszej drużyny 0:5. Oprócz bardzo dobrej gry naszej drużyny, zdobytych bramek, cieszy fakt, że nie straciliśmy żadnej bramki.

Gratulujemy całej drużynie i Trenerowi za walkę pomimo przeszywającego chłodu.
Rodzicom tradycyjnie dziękujemy za doping.